Pozdrowienie Online

Podsumowanie grudzień /styczeń

Witam,
od dziś z myślą o Was zmieniliśmy serwer z którego nadajemy. Link do odsłuchu można już pobrać z naszej strony klikając w odpowiednią ikonkę playera. Możecie również nas słuchać z „poziomu” strony, tj. klikając pod statystykami w playera lub w czerwona ikonę tuż obok ikonek WinAmpa i WMP.
Ostatnio zamarło „życie” na naszych portalach Facebooku jak i na naszym radiowym. Fajnie by było, gdybyście brali aktywny udział w zabawie na obydwóch portalach. Są one założone z myślą o Was. Piszcie, wrzucajcie zdjęcia, video, zapraszajcie znajomych do wspólnej zabawy itp.
 
Wkładamy dużo pracy, serca i naszego wolnego czasu, aby Was zabawić i zachęcić do odwiedzania nas, wprowadzamy dużo nowości i udogodnień abyście w jak najprostszy sposób mogli nas słuchać, i choć nie zawsze nam to wychodzi, cieszymy się, że jesteście wytrwale z nami.

Jeżeli macie jakieś pomysły na audycje tematyczne, chcielibyście usłyszeć coś specjalnego, piszcie bezpośrednio do prezenterów podczas ich audycji lub na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz formularz kontaktowy na naszej stronce w zakładce „Kontakt”
 
~m@rkus
Do góry